Dc Kozmos Oyunculuk Sırları
Whatsapp Hattı
Dc Kozmos Oyunculuk Facebook Dc Kozmos Oyunculuk Twitter Dc Kozmos Oyunculuk İnstagram Dc Kozmos Oyunculuk Youtube Dc Kozmos Oyunculuk Google Dc Kozmos Oyunculuk Linkedin

USTALAR SINIFI (MASTER CLASS)


KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM

Master Class eğitim programımız ustalardan birebir oyunculuk eğitimi üzerine kurulu bir yapıdadır. Usta-çırak ilişkisi ile sinema, TV, internet dizilerinde veya tiyatroda oyunculuk yapmak isteyen katılımcılara yöneliktir. Oyunculuk eğitimi yolculuğunuz güçlü eğitmen kadromuzdan seçeceğiniz bir usta ile başlamış olur ve ustanın mesleki tecrübelerinden faydalanarak oyunculuk yeteneğinizi geliştirebilir, bilgi ve yönlendirmelerinden faydalanabilirsiniz. Standart bir eğitim müfredatına bağlı olmaksızın oyunculuk eğiliminiz, tecrübeniz ve yaşınız göz önüne alınarak oyunculuk eğitiminizin içeriği belirlenmiş olur.

ÖZEL SINIFLAR (VİP CLASS)

Özel sınıflarımızda gerçekleşecek olan eğitim programımızda katılımcı sayısı en az 3, en fazla 5 kişiyle sınırlıdır. Bu kez grup olarak ustanızı seçerek oyunculuk eğitimi yolculuğunuza başlamış olur. Seçmiş olduğunuz ustanın mesleki tecrübelerinden faydalanarak oyunculuk yeteneğinizi geliştirebilir, bilgi ve yönlendirmelerinden faydalanabilirsiniz.

Dc Kozmos Oyunculuk Sırları

Türkali Mah. Nüzhetiye Cad. 38 / B Beşiktaş İSTANBUL
(0212) 227 11 11 - (0553) 911 91 00
info@dckozmos.com

Oyunculuk Sırları bir DC Kozmos Markasıdır.